Telif Bildirimi

Mobilfilm.org (Bundan sonra "mobilfilm" olarak hitap edilecektir.)
Sitede bulunan tüm içerikler internet ortamından derlenmektedir. Kesinlikle kendi sunucularımız da barındırma yapılmaz.
Mobilfilm sitesi üzerinden yapılan paylaşımlar, kullanıcılar tarafından yapılmakta olup, sistemimiz gereği sadece yer sağlayıcı olarak link ve iframe paylaşımları yapabilmelerine müsaade edilmektedir. Bu sebepten dolayı mobilfilm üzerinde kesinlikle direkt herhangi bir dosya barındırılamaz. Mobilfilm paylaşım sistemi "5651 sayılı yasa gereğince sadece yer sağlayıcı paylaşımlara olanak vermektedir" Aynı şekilde yasa gereği Mobilfilm hiç bir şekilde kullanıcıların paylaştığı içeriklerden sorumlu tutulamaz. Bu yüzden uyar kaldır mantığıyla hareket etmekteyiz.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, "[email protected]" yada "iletişim" sayfasından bizlere ulaşabilirler, buna takiben bir hafta (7 gün) içerisinde yer sağlayıcı linkler Mobilfim.org'dan kaldırılır.

Unutulmamalıdır ki Mobilfilm üzerinden yapılan paylaşımlar hiç bir kurum veya kuruluşa zarar amacı gütmez aksine tanıtımı ve satın almayı teşvik eder.
Mobilfilm sitesine giren ve kullanmaya devam eden kişiler yazacakları, indirecekleri, kullanacakları, kuracakları, yorumları, yönelecekleri bağlantılar ve benzeri kullanım ve paylaşımları doğrultusunda kendileri sorumludur, hiç bir şekilde mobilfilm suçlanamaz. Yine yukarıda belirtilen işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirmek, bu işlemleri gerçekleştirenler tarafından sorumluluklarını kabul etmiş sayılırlar, aksi taktirde sitemizi terk etmeleri gerekmektedir.