» » Savaştan Sonra - Mudbound


Savaştan Sonra - Mudbound

Savaştan Sonra - Mudbound Favorinize eklemek için üye ol
+3 PUAN VER

Savaştan Sonra - Mudbound Filmin Konusu

Ödüllü bir kitaptan sinemaya uyarlanan Savaştan Sonra / Mudbound eseri konu olarak 2. dünya savaşı sonrasında yaşanan bazı hayatlar hakkındadır.
Savaş sonrası bir çok şey ülkede değişmiş olsa da insanlar arasında yaşanan iç savaş devam etmiş hatta daha kötü bir hal almıştı. Özelikle ülke içinde ırkçılık adına soğuk savaşlar devam etmektedir. Artık şehirde yaşam oldukça zor olduğu için hiç anlamadıkları halde çiftçiliğe soyunan bir çift Mississippi'de bulunan miras toprağına taşınırlar. Aynı şekilde karşı komşuları şimdiye kadar işçi olarak çalışmış ama savaş sonrası toprak verilmiş bir ailedir. Bu iki ailenin iki oğlu da savaşa gitmiş ve henüz yeni dönmüşlerdir. Ailelerinin aksine çok iyi bir dostluk kurarak adeta insanlık dersi vereceklerdir. Önemli bir çok ödüle laik görülen Savaştan Sonra - Mudbound filmini Türkçe Dublaj indir ve izle. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Savaştan Sonra - Mudbound
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Savaştan Sonra - Mudbound - Mp4 Film İndir Savaştan Sonra - Mudbound - Full Film Tek Link Savaştan Sonra - Mudbound Türkçe Dublaj
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.