» » Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge


Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge

Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge Favorinize eklemek için üye ol
+19 PUAN VER

Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge Filmi Konusu

Aldığı onlarca önemli ödüle laik görülen filmin baş kahramanı Desmond T. Doss adlı bir adamın hikayesin anlatan imdb gibi bir çok listede başlarda yer alan bir savaş filmi. Desmond oldu olası insanlara, hayvanlara ve doğaya zarar vermekten kaçınan bir kişiydi. Fakat 2. dünya savaşı yaşanıyordu Amerika ordusuna katılmak zorundaydı. Sorun şu ki o bir vicdani retçi olarak savaşta bile olsa insan öldürmeyi istemiyordu. Bunun üzerine sağlık görevlisi olarak gönderildiği cephede Japonlarla ve ABD askeri savaşıyordu. Ama Desmond tek bir kurşun bile atmamaya niyetliydi, nitekim öylede oldu. Fakat Desmond savaş esnasında bir çok askerin öldürdüğü düşman askerinden daha fazla, dost askerinin hayatta kalmasını sağlayarak onur madalyasına laik görülmüştür. Kayıtlara geçen 70'in üzerine insanı hayata tutuğu bilinmektedir. Normalde vatan hani olarak nitelendirilen Vicdani Retçiler de biri ilk kez bu nişana laik görülmüştür. Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge Filmini Türkçe Dublaj oalrak ister mobil ister HD indirip izleyebilirsiniz.

mobil film Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge - Mp4 Film İndir Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge - Türkçe Dublaj Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge - Film İndir
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
  1. Burhan Poyraz [Ziyaretçi]
    Burhan Poyraz 21 Nisan 2018 12:33
    Gardaşım sağolasın teşekkür ederim istediğim filmi yüklemişsin 

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.