» » Sicario 2: Soldado Günü


Sicario 2: Soldado Günü

Sicario 2: Soldado Günü Favorinize eklemek için üye ol
+1 PUAN VER

Sicario 2: Soldado Günü Filmi Konusu

Son zamanların suç üzerine yapılmış en etkili filmi olan "Sicario 2" bundan 3 sene önce çıkan filmini aratmayan bir tempoyu izleyicisine yaşatıyor.
ABD ve Meksika sınırında yaşanan uyuşturucu savaşını konu edinen Sicario 2: Soldado adlı film dönemin en azılı zamanında geçiyor. Terörist ve Uyuşturucu kaçakçılarının kol gezdiği sınır bölgesine bakan kolluk kuvvetlerinin başında yer isim Matt Graver bu işin içinden silah gücüyle çıkamayacağını anlayınca, daha önce ailesi uyuşturucu kartelleri tarafından katledilen Alejandro'den destek ister. Kimsenin tanımadığı Alejandro bu fırsatı değerlendirmek adına Terörist ve Uyuşturucu kaçakçılarını birbirini düşürerek bölgede her iki tarafında kayıp verip zayıflaması üzerine Matt ile bir plan kurar. Bölgenin en güçlü kartelinin kızını kaçıran Alejandro amacına başlarda ulaşsa da bir süre sonra kızı kaçıranın Alejandro ve Polis olduğunu öğrenince çatışma 3 farklı kola ayrılır.

Matt Graver Alejandro

Filmin Diğer Serileri
Sicario 1 

mobil film Sicario 2: Soldado Günü
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Sicario 2 mp4 mobil indir
İZLEYİCİ YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
 1. Ziyaretçi Saparik [Ziyaretçi]
  Ziyaretçi Saparik 13 Eylül 2018 10:46
  Siteniz gercekden berbat en son sizin siteye giliyor filmler
  1. Serhat [Admin]
   Serhat 14 Eylül 2018 16:11
   Geç dediğiniz en fazla bir gündür. Ayrıca bir çok filmde ilk bizim sitede yayınlanıyor :)
   1. Ziyaretçi Saparik [Ziyaretçi]
    Ziyaretçi Saparik 14 Eylül 2018 18:52
    İspat et itiraf edelim hd film cehennem ve jetfilm izle cok daha iyi cok degil baya iyi
    1. Gök Börü [Üye]
     Gök Börü 14 Eylül 2018 22:52
     Dostum hadi sen git kumda oyna tamammı...
     Dediğin sitelere mobilden girince açılan zırt pırt mb yiyen reklamları da biliyoruz.
    2. Serhat [Admin]
     Serhat 15 Eylül 2018 23:54
     Bahsettiğin siteler, film izleme sitesi bizimkisi indirme üstelik mobil uyumlu! Elma ile armudu kıyaslama kardeşim :)

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.