» » Köstebek - The Departed


Köstebek - The Departed

Köstebek - The Departed Favorinize eklemek için üye ol
+6 PUAN VER

Köstebek - The Departed Filmin Konusu

Oscar dahil olmak üzere bir çok ödüle laik görülmüş olan Köstebek / The Departed adlı film oyuncu kadrosuyla göz doldurmaktadır.
İmdb puanı uzun yıllardır hiç değişmeyen nadir filmlerdendir. Konu olarak ülkemize yakın zamanda çekilen İçeride adlı dizinin konusuyla oldukça örtüşmektedir. İçerde dizisi konusunun ana temasını buradan aldığı söylenmektedir. Amerika'nın bir eyaletinde polis departmanı ve yıllardan bu zamana gelen köklü bir suç çetesi arasındaki savaş devam etmektedir. Bu süre zarfında Suç çetesinin başında ki adam çocukluktan bu yana yetiştirdiği eki birini polisin içerisine sokmuş ve her adımlarından haber almaktadır. Diğer yandan polis akademisini tam puanla bitiren bir memurla anlaşma yapılarak polislikten atılır ve hapis yatar. Şimdi her iki tarafın içerisinde de bir köstebek yer almaktadır. Fakat bu köstebeklerin bilmediği en önemli unsurlardan biriside kendinden başka köstebekler olduğudur. Köstebek - The Departed Türkçe Dublaj Mp4 Formatında mobil yada HD indirip izleyebilirsiniz. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Köstebek - The Departed
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Köstebek - The Departed - Mp4 Film İndir Köstebek - The Departed - Film İndir İzle Köstebek - The Departed - Türkçe Dublaj
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. yasin [Ziyaretçi]
  yasin 5 Mayıs 2018 14:54
  Pikselleri saydım izlenmiyecek kadar kötü. indirenler 2 defa düşüsün
  1. Bir-Adam [Üye]
   Bir-Adam 5 Mayıs 2018 15:10
   Yasin, Mobil versiyon değil HD versiyonu indirebilirdin. Mobil versiyon sade telefon ve tabletlerde hd görüntü verir. Daha büyük ekranda izlemek için direkt 720p yada 1080 indirmen lazım oda RAPİD seçeneğinde mevcut. Tabi ki dosya boyutu buna oranla 3-4 katına çıkacaktır.