» » Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona


Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona

Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona Favorinize eklemek için üye ol
+18 PUAN VER

Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona Filmin Konusu

Bir musallat olma hikayesi sunan, Türk inanışlarını da andıran bir yapım.  Anna adında bir kadın ve ailesinin peşine düşen onlar korku dolu anlar yaşan bir varlıkla verdiği savaş.
Anna Garcia 1973'lü yıllarda Amerikanın Los Angeles Şehrinde yaşayan Sosyal hizmetler çalışanıdır. Elinde bir dava bulunan ve bu davayı araştırdıkça derinlerine indikce korkunç doğa üstü güçler olduğunun farkına varmaya başlar. Bu doğaüstü güçlerin yarattığı etkiler, Anna'nın kendi ailesinin başına gelenlere benzer izler taşımaktadır. Bu doğaüstü izler, kendi eliyle mühürlenmiş korkunç bir kaderde sıkışıp kalan, korkunç görünüşü ve ölümle yaşam arasında sıkışan ruhu ile dehşet salan La Llorona'nın izleridir. La Llorona, yani "Ağlayan Kadın", gerçek hayatta bir kıskançlık krizi sonucu kendi çocuklarını boğmuştur. Acı içinde ağlarken kendini de azgın nehre atan kadının ismi, nesiller boyunca dehşetin kendisi olmuştur. Artık gözyaşları sonsuzdur ve geceleri onun ölüm çağrısını duyanların kurtuluşu yoktur. Lanetli Gözyaşları / The Curse of La Llorona korku filmini indir. Hem HD hem Mobil ayrıca Türkçe Dublaj ve Altyazı seçenekleriyle. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

#Güncellendi: TR dublaj eklendi #
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Lanetli Gözyaşları film indir Lanetli Gözyaşları mobil film Lanetli Gözyaşları mobil film indir Lanetli Gözyaşları altyazılı indir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.