» » Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 - Happy Death Day 2U


Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 - Happy Death Day 2U

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 - Happy Death Day 2U Favorinize eklemek için üye ol
+6 PUAN VER

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 - Happy Death Day 2U Filmin Konusu

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2'de ilk filmin bittiği yerden devam etmektedir. Her günü tekrar yaşayarak her gün öldürülen bir kız var. İte bu durum kısır döngüsüne giren Tree Gelbman adında bir üniversite öğrencisi. Yurtta kaldığı gece olacak partiye giderken karşısına çıkan maskeli birisi onu öldürmektedir. Bu süreç her gün her gün sürer. Bu duruma alışan genç ve güzel kız artık umursamaz bir tavırda alışmıştır ve çırılçıplak kampüste bile dolanır. Fakat bu süreç morelini giderek bozunca katilinin peşine düşecektir. Peki katilden de öte bu gücü ona veren kim ve nedir? Lori adında biri bu gücü yönlendirdiğine karşın duyum alır ve bunun peşine düşer. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filmini mobil HD Türkçe altyazılı ve Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
Filmin Orijinal ismi: Happy Death Day 2U Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 - Happy Death Day 2U
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe Altyazılı İndir Happy Death Day 2U Film İndir Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe Dublaj İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.