» » Cadılar Bayramı - Halloween


Cadılar Bayramı - Halloween

Cadılar Bayramı - Halloween Favorinize eklemek için üye ol
+3 PUAN VER

Cadılar Bayramı - Halloween Filmi Konusu

Son zamanların en iyi korku filmlerinden birisi olan Hallowen adlı yapım'ın ilki 1978 yılında çekilmiştir. 2018 yapımı olan "Cadılar Bayramı" filmiyse diğer filmin kaldığı yerden 40 yıl sonrasını konu alıyor. Cadılar bayramında 4 genci acımasızca öldüren maskeli katil Michael Myers yakalanmış ve 40 yıldır içeride mahkumdur. Michael Myers araştırmak isteyen bir ekip onunla görüşmek ister. Bu görüşmecilerin arasında bu katil görüp kurtulan Laurie Strode yer almaktadır. Fakat Laurie'in planı çok farklıdır. İçerisinde 40 yıldır tutuğu kin sonucu Micheal'den intikam almak istemektedir. Yakın zamanda başlayacak olan Hallowen'dan önce onu o hapishaneden kaçmasını sağlayarak kendi intikamını almak ister nitekim de planı oraya kadar işer. Asıl olay bu 40 yıldır mahkum olan canavarın tekrar sokağa çıkmasıyla başlar. Korku ve heyecan dolu sahneleriyle bu filmi indirip izlerken keyif alacaksınız.

mobil film Cadılar Bayramı - Halloween
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

#Güncellendi: Kaliteli Sürüm#
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler:
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 8 Kasım 2018 10:51
  1080p görüntü kaliteliyi koyarmisiniz rica ediyorum
  1. Serhat [Admin]
   Serhat 9 Kasım 2018 00:02
   Henüz kaliteli sürümü çıkmadı, Çıkınca güncellenir.
 2. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 22 Aralık 2018 10:18
  Serhat sinema çekimi değilde kaliteli sürümü olan acaba hala çıkmadı mı?
  1. Serhat [Admin]
   Serhat 22 Aralık 2018 12:41
   Gözden kaçırmışız, kaliteli sürüme güncellendi. :)
 3. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 22 Aralık 2018 12:53
  Ne demek estağfirullah, sagolasin kardeşim
 4. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 23 Aralık 2018 21:17
  Serhat kardeşim film kaliteli sürümü 1080plik indirdim ama başka filmmi anlayamadım bir Türk artist oynuyor bıyıklı Haluk Bilginermiydi Haluk Leventmiydi komedi filmlerinde oynuyordu o var bi bakarsan sevinirim kardeşim:))
  1. Serhat [Admin]
   Serhat 25 Aralık 2018 14:15
   Siz söyleyince kontrol etim, Haluk Bilginer oynuyormuş bu filmde. Bir yanlışlık yok yani :)
 5. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 26 Aralık 2018 00:28
  Evet oyuncular kısmındada yazılıymış adı güzel valla Türk oyuncularında yabancı filmlerde oynamaları:) 👍

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.