» » Vurguncular - War Dogs


Vurguncular - War Dogs

Vurguncular - War Dogs Favorinize eklemek için üye ol
+2 PUAN VER

Vurguncular - War Dogs Filmin Konusu

Hill ve Teller adlı iki yakın arkadaş henüz 20'li yaşlarda hem gezip hem para kovalamak adına farklı girişimlerde bulunurlar. Son olarak Miami Beach taraflarına yerleşen Hill ve Teller bu sırada bir fırsatla karşılaşırlar. Amerika ve Irak arasında çıkan savaşta, Amerikan ordusunun bazı ihtiyaçlarını karşılamak adına küçük yatırımcı ve esnaflarla aralarında aracılık yapma gibi bir fırsat yakalarlar. İlk başlarda işlerini güzel yapan ikili zamanla işi iyice öğrenerek bu işin açıklarından yaralanır ve kısa zamanda lüks bir hayata kavuşurlar. Fakat son aldıkları iş kendilerini oldukça aşacaktır. Afkanistan ordusu için 300 milyon dolarlık bir iş alırlar. İşte bu Hill ve Teller için oldukça zorlu ve tehlikeli bir sürecin başlangıcı olacaktır. Vurgun yapmak isterken.. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Vurguncular - War Dogs
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri


MOBİL [400MB] Tek Link Seçenekler


Yandex Mega Tek Link Seçenekler
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler:
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. FilmHastasi [Ziyaretçi]
  FilmHastasi 4 Temmuz 2018 22:49
  Öteki Taraf Türk filmin eklermisiniz? Baş rolde Meryem Üzerli ve Özcan Deniz oynuyor lütfen ekleyin nolur youtubede yok ifragmani ve parça kesik kesik var hd si yok ????????
 2. YouTubeFilm [Ziyaretçi]
  YouTubeFilm 4 Temmuz 2018 23:03
  Merhaba. Admin sana bir sorum var ne olur bunu cevapla lütfen acil çok lazim ben bir film kanalim var youtubede yeni actim ama bazi filmleri ekleyemiyorum eklendigi anda blok olunuyo film napmam gerekir lutfen bana yardim et nolur nasil film ekleyebilirim kanalima ? Cevabini beklicem çok önemli digerleri çatir çutur ekliyi bi gunde 7-8 tane film ekliyo kanalina hiç telif ve engell yemiyo ama bende sorun oluyo ??????????
  1. Bir-Adam [Üye]
   Bir-Adam 4 Temmuz 2018 23:15
   Görüntü ve seste ufak oynamalar yaparak orjinaliğini bozmanız gerekir. Mesela filmin etrafına bir çerçeve ekleyebilirsiniz. Sesi de hafif inceltip yada kalınlaştırarak telifi aşmış olursunuz. Fakat bu tür yöntemlerle sadece otomatik engellemeleri atlatırsınız, bir süre filmi yayımlasanız bile zamanla en ufak şikayete kanalınız ve para kazandığınız hesap kapatılır. :)
   1. YouTubeFilm [Ziyaretçi]
    YouTubeFilm 4 Temmuz 2018 23:24
    Anladim çok teşekkurler saolun ???