» » Kızıl Serçe - Red Sparrow


Kızıl Serçe - Red Sparrow

Kızıl Serçe - Red Sparrow Favorinize eklemek için üye ol
+6 PUAN VER

Kızıl Serçe - Red Sparrow Filmin Konusu

Genç ve güzel bir kadın olan Dominika Egorova rusyada yaşıyordu. Gençliğinde tek sevdiği ve üzerine plan kurduğu baleyi geçirdiği bir kazadan sonra unutmak zorunda kalmıştır. üzerine birde sevdiği kişilere zarar veren insanlar gelince iyi çöküşe geçen Dominika kendine önerilen gizli ajanlar ve özel yetenekli bireyler yetiştiren Sparrow okuluna gitmiştir. Bu okulda öğrenim görenler hem ruhen hem bedenen birer silaha dönüştürülmektedir. Dominika eğitim sürecini tamamlayınca sevdiklerine zarar verenlerden intikamını almış ardından devlet adına gizli ajan olmuştur. Bir görev için Amerika'ya gönderilen Dominika orada bazı gerçekleri anlamıştı. Burada görevi Nathaniel Nash adında bir ajandı.

Not: Kızıl Serçe - Red Sparrow Türkçe Dublaj olarak güncellendi indirip izleyebilirsiniz. Ayrıca Alternatif linklerden Kızıl Serçe Alt yazılı versiyonda bulunmaktadır. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Kızıl Serçe - Red Sparrow
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Kızıl Serçe - Red Sparrow - Mp4 Film İndir Kızıl Serçe - Red Sparrow - Full Film İndir Kızıl Serçe - Red Sparrow - Tek Link İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.