Sitemizden ücretsiz film nasıl indirilir?

Merhaba arkadaşlar. Aslında sitemiz üzerinden film indirmek oldukça kolay fakat yinede zorlanan arkadaşlar için böyle bir rehber hazırlamayı uygun gördük. Anlatım Mobil cihazlarınız yada Bilgisayarlarınızdan film indirmek için hemen hemen aynıdır.

Öncelikle indirmek istediğiniz filmi sitemizden seçip filmin bulunduğu sayfaya girdikten sonra yapmanız gerekenler şöyledir.

Aşağıda gördüğünüz gibi film posteri ve girdiğiniz cihaza göre altında yada yanında film bilgiler mevcuttur. Bilgilerin altında bulunan "YEŞİL BUTTON REKLAMDIR" bu yeşil buttondan indirme işlemi yapamazsınız! bu sitemizin giderleri için eklenmiş bir reklam butonudur.

Sayfayı biraz aşağıya indirdiğinizde film açıklaması, onun hemen ardındansa Film indirme ve izleme kısmına ulaşacaksınız.
Aşağıda gördüğünüz üzere "SARI BUTTONLAR İNDİRME LİNKLERİDİR" Sitemiz size kolaylık sağlamak amaçlı film indirebileceğiniz bir çok dosya yükleme sitesi aracılığıyla filmleri sizlere sunar. (Yasa gereği hiç bir film kendi sunucularımız da barındırılmaz, sadece yer sağlayıcı olarak link verir) Gördüğünüz üzere Turbobit, Uptobox Openload vs. gibi bir çok seçenek vardır. Bu seçeneklerden hangisine isterseniz tıklayarak filmin yüklü olduğu siteye ulaşabilirsiniz. Linklerin üzerine Mobil film yada HD film olduğu belirtilmektedir, tercih size kalmış. Ayrıca direk olarak indirmeden izlemek isterseniz yan ya sıralanmış olan sekmelerden "Mobil İndir" "Mobil İzle" HD İzle" seçeneklerine tıklayarak direkt olarak filmi mobil yada HD izleyebilirsiniz.

Turbobit seçeneği hariç diğer indirme seçeneklerine tıkladığınızda "5 Saniye geri sayım" açılarak reklamlar görüntülenir. 5 Sn bitiğinde "REKLAMI GEÇ" butonu aktif olacaktır, Reklamı Geçe tıkladıktan sonra indirme alanına ulaşarak filminizi ister indirip isterseniz de direkt izleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi sitemiz üzerinden film indirmek yada izlemek bu kadar kolay. Film indirme linklerinden sonrada yorum yapabileceğiniz alan bulunmaktadır. Eğer indirmekte halen zorlanır yada kırık linklere rastlarsanız film altına yorum bırakmanız yeterlidir.
Ayrıca yorumlarınızı filmlerden eksik etmeyerek bizlere destek olabilirsiniz. İyi seyirler dileriz. :)

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.