Sitemizden ücretsiz film nasıl indirilir?

Merhaba arkadaşlar. Aslında sitemiz üzerinden film indirmek oldukça kolay fakat yinede zorlanan arkadaşlar için böyle bir rehber hazırlamayı uygun gördük. Anlatım Mobil cihazlarınız yada Bilgisayarlarınızdan film indirmek için hemen hemen aynıdır.

Öncelikle indirmek istediğiniz filmi sitemizden seçip filmin bulunduğu sayfaya girdikten sonra yapmanız gerekenler şöyledir.

Aşağıda gördüğünüz gibi film posteri ve girdiğiniz cihaza göre altında yada yanında film bilgiler mevcuttur. Bilgilerin altında bulunan "YEŞİL BUTTON REKLAMDIR" bu yeşil buttondan indirme işlemi yapamazsınız! bu sitemizin giderleri için eklenmiş bir reklam butonudur.

Sayfayı biraz aşağıya indirdiğinizde film açıklaması, onun hemen ardındansa Film indirme ve izleme kısmına ulaşacaksınız.
Aşağıda gördüğünüz üzere "SARI BUTTONLAR İNDİRME LİNKLERİDİR" Sitemiz size kolaylık sağlamak amaçlı film indirebileceğiniz bir çok dosya yükleme sitesi aracılığıyla filmleri sizlere sunar. (Yasa gereği hiç bir film kendi sunucularımız da barındırılmaz, sadece yer sağlayıcı olarak link verir) Gördüğünüz üzere Turbobit, Uptobox Openload vs. gibi bir çok seçenek vardır. Bu seçeneklerden hangisine isterseniz tıklayarak filmin yüklü olduğu siteye ulaşabilirsiniz. Linklerin üzerine Mobil film yada HD film olduğu belirtilmektedir, tercih size kalmış. Ayrıca direk olarak indirmeden izlemek isterseniz yan ya sıralanmış olan sekmelerden "Mobil İndir" "Mobil İzle" HD İzle" seçeneklerine tıklayarak direkt olarak filmi mobil yada HD izleyebilirsiniz.

Turbobit seçeneği hariç diğer indirme seçeneklerine tıkladığınızda "5 Saniye geri sayım" açılarak reklamlar görüntülenir. 5 Sn bitiğinde "REKLAMI GEÇ" butonu aktif olacaktır, Reklamı Geçe tıkladıktan sonra indirme alanına ulaşarak filminizi ister indirip isterseniz de direkt izleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi sitemiz üzerinden film indirmek yada izlemek bu kadar kolay. Film indirme linklerinden sonrada yorum yapabileceğiniz alan bulunmaktadır. Eğer indirmekte halen zorlanır yada kırık linklere rastlarsanız film altına yorum bırakmanız yeterlidir.
Ayrıca yorumlarınızı filmlerden eksik etmeyerek bizlere destek olabilirsiniz. İyi seyirler dileriz. :)