» » Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi


Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi Favorinize eklemek için üye ol
+14 PUAN VER

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi Filmin Konusu

Düşünün ki doğduğunuzda ölmek üzere olan yaşlı bir adamsınız. Asıl ilginç olan bu değil daha sonrası. Doktorların gözlerine inanamadığı bir durum. Doğduktan saniyeler sonra hastane koridorunda uzanan yeni doğmuş bir yaşlı adam!. İşte Benjamin Button'un Tuaf Hikayesi burada başlıyor. Gittikçe de tuhaflaşıyor. Bir insanın yaşaya bileceği, kayıpları fantastik bir konuyla sinemaya ustaca aktaran bir yaşam. İzleyenler ve yorumcular tarafından tam not alan bir yapım. Benjamin'in giderek küçülen, gençleşen hayatına tanıklık ederken karşılaştığı tahmini güç tecrübelerini de paylaşacaksınız. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi mobil izle Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi mp4 indir Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi film indir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
  1. Selena [Üye]
    Selena 13 Ekim 2018 03:07
    Eski ekledigin filmlerin hicbirini izleyemiyorum malesef cunku indirilmiyo rapid linki yok diger linklere girip indiremiyorum o yuzden cok uzuldum ya guzel filmler koymussun eskiden bakamiyorum offf ????