» » Koku - El Perfume


Koku - El Perfume

Koku - El Perfume Favorinize eklemek için üye ol
+3 PUAN VER

Koku - El Perfume Filmi Konusu

Jean adında bir katilin fantastik hikayesini konu olan Koku adlı film yayımladığı yıl itibariyle rekor izlenmeye ulaşmıştır. Jean Fransa'nın en pis döneminde doğmuştur. Yasak bir ilişkiden doğması ve annesinin ona bakmaya parası olmadığı için ara sokağın birinde Jean'ı doğar doğmaz boğarak öldürmeye kalkmıştır. Fakat bebek sesine gelenler kadını yakalamış ve idam etmiştir. Jean bir çocuk esirgeme kurumunda büyümüştür.  Bu genç diğer çocuklardan oldukça anormaldir. Hiç 13 yaşına kadar hiç konuşmayan Jean birden koku alma yetisini fark etmiştir. Hayatında ve çevresinde hiç bir şey onu aldığı kokular kadar mest etmemiştir. En pislik bir ortamda bile en güzel kokuyu metrelerce öteden işite bilmektedir. İşçi olarak götürüldüğü Paris'te tanıştığı bir parfümcü ona mesleğin sırlarını öğretmiştir. Fakat Jean mükemmel koku peşindedir, kendi aldığı inanılmaz hazzı herkesin almasını istemektedir. Bunun için korkunç deneyler yapsa da sürekli başarısız olan adam, en sonunda en güzel kokunun kadınların kokusu olduğunu keşfetmiştir. 12 tür olan bu kokuyu tek bir şişede toplayarak dünyanın en güzel kokusunu ortaya çıkaracaktır. Nitekim amacına ulaşır fakat o gün idam gündür aynı zamanda.

mobil film Koku - El Perfume
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Koku - El Perfume - Mp4 Film İndir Koku - El Perfume - Türkçe Dublaj Koku - El Perfume -Film indir izle
İZLEYİCİ YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
 1. GİZLER PRENSİ [Ziyaretçi]
  GİZLER PRENSİ 7 Mayıs 2018 04:53
  Ününü çok duymuştum. Kesinlikle izlemek istediğim bir filmdi. Pişman olacağımı asla sanmıyorum. Emeğin için teşekkür ederim. Bu siteye üye olmaya kesinlikle değer. 👍
 2. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 10 Aralık 2018 14:29
  Bu filmin orjinalini izlemistim filmin isminin koku olmasına bakmayın parfümlerle ilgili inanılmaz bir film tüyleriniz diken diken olacak herkese tavsiye ederim

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.