» » Koku - El Perfume


Koku - El Perfume

Koku - El Perfume Favorinize eklemek için üye ol
+25 PUAN VER

Koku - El Perfume Filmin Konusu

Jean adında bir katilin fantastik hikayesini konu olan Koku adlı film yayımladığı yıl itibariyle rekor izlenmeye ulaşmıştır. Jean Fransa'nın en pis döneminde doğmuştur. Yasak bir ilişkiden doğması ve annesinin ona bakmaya parası olmadığı için ara sokağın birinde Jean'ı doğar doğmaz boğarak öldürmeye kalkmıştır. Fakat bebek sesine gelenler kadını yakalamış ve idam etmiştir. Jean bir çocuk esirgeme kurumunda büyümüştür.  Bu genç diğer çocuklardan oldukça anormaldir. Hiç 13 yaşına kadar hiç konuşmayan Jean birden koku alma yetisini fark etmiştir. Hayatında ve çevresinde hiç bir şey onu aldığı kokular kadar mest etmemiştir. En pislik bir ortamda bile en güzel kokuyu metrelerce öteden işite bilmektedir. İşçi olarak götürüldüğü Paris'te tanıştığı bir parfümcü ona mesleğin sırlarını öğretmiştir. Fakat Jean mükemmel koku peşindedir, kendi aldığı inanılmaz hazzı herkesin almasını istemektedir. Bunun için korkunç deneyler yapsa da sürekli başarısız olan adam, en sonunda en güzel kokunun kadınların kokusu olduğunu keşfetmiştir. 12 tür olan bu kokuyu tek bir şişede toplayarak dünyanın en güzel kokusunu ortaya çıkaracaktır. Nitekim amacına ulaşır fakat o gün idam gündür aynı zamanda. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Koku - El Perfume
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Koku - El Perfume - Mp4 Film İndir Koku - El Perfume - Türkçe Dublaj Koku - El Perfume -Film indir izle
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. GİZLER PRENSİ [Ziyaretçi]
  GİZLER PRENSİ 7 Mayıs 2018 04:53
  Ününü çok duymuştum. Kesinlikle izlemek istediğim bir filmdi. Pişman olacağımı asla sanmıyorum. Emeğin için teşekkür ederim. Bu siteye üye olmaya kesinlikle değer. ?
 2. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 10 Aralık 2018 14:29
  Bu filmin orjinalini izlemistim filmin isminin koku olmasına bakmayın parfümlerle ilgili inanılmaz bir film tüyleriniz diken diken olacak herkese tavsiye ederim