» » World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması


World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Favorinize eklemek için üye ol
+20 PUAN VER

World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Filmin Konusu

Warcraft filminin çıkış yeri bir çok oyuncu tarafından bilinen artık bir efsane olmuş olan word of warcraft adlı mmorpg türünde bilgisayar oyunudur. Geniş bir evrene sahip, çok oyunculu bir oyun olan namı değer WOW'un uzun süredir beklediği film sonunda severleriyle buluştu. 
Ork ırkı uğradığı saldırı sonucu neredeyse tamamen dağılmıştır. Geriye klanlar hayatta kalmak adına yaşayabilecekleri yeni bir yer aramaktadırlar. Orklar Azeroth krallığının toprakları içerisinde bulunan bir kapı keşfederler. Bu kapıdan geçerek burada hayatlarını sürdürmek istese de Azerothlar buna izin verme niyetinde değildirler. Kapı açılınca bu iki ırk karşı karşıya gelecektir. Bu savaşın sonucunda bir taraf kazansa da diğer taraf yok olma eşiğinden kurtulma ihtimali yoktur. Sizlere fantastik bir dünyanın kapılarını arayan Warcraf filmini mobil izleyip indirmek isterseniz Türkçe dublaj şeklinde sizlere sunulmuştur. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması - Mp4 İndir World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması - Mobil Film izle World of Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması - Türkçe Dublaj
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.