» » Bright: Parlak - Orklar Aramızda


Bright: Parlak - Orklar Aramızda

Bright: Parlak - Orklar Aramızda Favorinize eklemek için üye ol
+9 PUAN VER

Bright: Parlak - Orklar Aramızda Filmin Konusu

Aksiyon, polisiye ve fantastik kurguyu komediyle harmanlamış olan Bright filmi sizle eğlenceli bir film izleme süreci sunuyor. Bright filminin evreni her ne kadar bizimkine benzese de onu ayıran büyük farklar içinde yaşayan mitolojik yaratıklar. Yolla geçerken hiç bir elifle selamlaştığınız oldu mu?, Ya bir orgla maça gittiğiniz? Ward adlı insan polis memuru Ork Jakoby ile ortak çalışmak zorunda. Kendi farklılıklarını aşmaya uğraşsalar da daha önemlisi bu mozaik dünya tehdit altında. İçin için periler, cadılar, şeytanlar olur da hiç doğaüstü güçlere sahip eşyalar olmaz mı? İşte bu eşyalardan biri kötü adamaların eline geçmek üzere. Ward ve Jakoby bu eşyayı onlardan önce bulmak zorunda.

Ayrıca bu Bright filmiyle alakalı eğlenceli bir ayrıntı vermek istiyorum. Türkiye'ye özel olarak reklam amaçlı çekilen Bright: Ork'lar Türkiye'de Yaşasaydı" adlı fragman filmine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz, oldukça eğlenceli bir şey çıkmış ortaya. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Bright: Parlak - Orklar Aramızda
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Bright: Parlak - Orklar Aramızda mp4 Bright: Parlak - Orklar Aramızda Türkçe Dublaj Bright: Parlak - Orklar Aramızda mobil İzle
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.