» » Doktor Uyku - Doctor Sleep


Doktor Uyku - Doctor Sleep

Doktor Uyku - Doctor Sleep Favorinize eklemek için üye ol
+10 PUAN VER

Doktor Uyku - Doctor Sleep Filmi Konusu

Doktor Uyku Psişik güçlere sahip olan Danny çocuklu döneminden bu yana babasının baskıları ve birazda içe kapanık hali yüzünden geçen her  yıl iyice psikolojisi bozulmuş artık büyümüş ve travmalı halini ancak içki ile bastırabileceğini düşünerek alkolik bir genç haline gelmiştir. Bu durum onu iyice çıkmaza sokmuş ve Parlama adını verdiği bir yetenek sayesinde ölmekte olan birinin parlaması insana huzur verdiğini keşfetmiştir. Bu yeteneği zaten kullanan bir gruba katılır çok geçmeden başka bir grup onlara katılmak ister görünüşte zararsız ve masum gibi görünen bu grubun gelişi aslında dehşetinde habercisidir. Bu grup yetenekli insanları toplayarak onların yeteneğini sömürüp güçlerine güç katan kişilerle doludur.

Grup lideri olan Abra isimli adam içlerinde en güçlü olanıdır o ve Danny arasında bir savaş ve çekişme yaşanacaktır. Danny bu zorba kişilere karşı gelip onların daha da güçlenmelerini engelleyebilecekmidir. Fantastik gerilim filmlerini sevenlerin severek izleyebileceği harika bir film.

mobil film Doktor Uyku - Doctor Sleep
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri


MOBİL [400MB] Tek Link Seçenekler


Yandex Mega Tek Link Seçenekler
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Doktor Uyku - Doctor Sleep tek part indir Doktor Uyku - Doctor Sleep türkçe dublaj indir
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. Kahraman [Üye]
  Kahraman 10 Mart 2020 23:46
  Serhat nasilsin kardeşim iyimisin varmısın yokmusun ? Yorumlarda da göremiyorum seni umarım varsındır var isen Altyazı seçeneğini eklersen mükemmel olur kardeşim:)
 2. Kahraman [Üye]
  Kahraman 14 Mart 2020 04:42
  Kim bakıyor acaba bu siteye Admin kardeş altyazı seçeneğini eklermisiniz lütfen