» » Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit - Men in Black: International


Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit - Men in Black: International

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit - Men in Black: International Favorinize eklemek için üye ol
+12 PUAN VER

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit - Men in Black: International Filmin Konusu

Fantastik ajan filmi olan Siyah Giyen Adamlar 4. filmi ile uzun süre sonra tekrar karşımıza çıkıyor. Filmin konusu, bir grup özel ajanın uzaydan gelen kötü niyetli yaratıkları kamuflaj oldukları yerlerden çıkararak imha etmek üzerinedir. Şimdiye kadar ki en kötücül ve güçlü uzaylı düşmanlardan birisi dünya için büyük tehdit oluşturmaktadır. Ajan H bu özel kuruluşun bir üyesidir. Diğer yandan 20'li yaşlarında bir kadın hayatı boyuna bu iş için çalışmış ve ajanların büro şefi O. tarafından işe alınarak kendisi yetenekli H. ile ortak edilmiştir. Bu Çaylak kadından işine engel oluşturacağı için haz etmese de görevi gereği mecburdur. Dünyayı işgal eden uzaylı yaratığı yenmek için son çare bu ikili kalacağı kimsenin aklının ucuna gelmezdi. 
Siyah Giyen Adamlar 4. filmi olan  Global Tehdit filmini indirip izleyerek komedi ve fantastik aksiyona doyacaksınız.

Orijinal Film Adı:  Men in Black: International Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit - Men in Black: International
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Siyah Giyen Adamlar 4 Mobil İndir Men in Black: International Türkçe Altyazılı İndir Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit Türkçe Dublaj İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.