» » Yağmur Adam - Rain man


Yağmur Adam - Rain man

Yağmur Adam - Rain man Favorinize eklemek için üye ol
+5 PUAN VER

Yağmur Adam - Rain man Filmi Konusu

Baş rolünü Dustin Hoffman ve Tom Cruise'un paylaştığı Rain Man yani Yağmur Adam adlı film sizlerle. Çekileli üzerinden bayağı bir zaman geçmesine rağmen insanların tekrar tekrar izlediği baş yapıtlardandır. Dram türünde görünmesine rağmen Usta oyunculara verilen heyecanlı karakterler sayesinde hiç sıkmadan size de heyecan aşılamaktadır.Gerek Otizme çektiği dikkat gerekse genel anlamda kalitesiyle binlerce oy alarak imdb listesinde ilk yüzün içerisindedir. Charlie akılı bir adamdır. Şimdiye kadar çalışarak yaptığı sermayesiyle 4 adet lüks araba alarak bunları satıp komisyondan büyük para kaldırmak için sevgilisi ve bir arkadaşıyla izbe bir yerde dükkan açar. Fakat gerek devlet kontrolleri gerekse borçluları bu konuda sorun çıkardığı için işler kötüye gider. Bu sırada bir telefon alan Charlie babasının öldüğünü öğrenir. Miras işlemleri için küçüklükten beri görüşmediği babasının cenazesine gider. Burada onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Kendinden yaklaşık 18 yaş büyük otizmli bir abisi vardır ve babası bütün mirası ona bırakmıştır. Yağmur Adam - Rain man filmini ister Türkçe dublaj ister Türkçe altyazılı olarak indirebilirsiniz. Ayrıca izleme seçenekleri mp4 mobil olarak mevcuttur.

mobil film Yağmur Adam - Rain man
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Yağmur Adam - Rain man - Mobil Film İzle Yağmur Adam - Rain man - Türkçe dublaj Yağmur Adam - Rain man - Mp4 Film İndir
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.