» » Bizim İçin Şampiyon - Bold Pilot


Bizim İçin Şampiyon - Bold Pilot

Bizim İçin Şampiyon - Bold Pilot Favorinize eklemek için üye ol
+5 PUAN VER

Bizim İçin Şampiyon - Bold Pilot Filmi Konusu

Gerçek bir hikayeden esinlenerek sinemaya uyarlanan ve büyük beğeni toplayan "Bizim İçin Şampiyon"  yada daha çok bilinen ismiyle Bold Pilot filmi büyük ilgi görüyor. Halis Karataş çocukluğundan beri atları çok seven biriydi. Sivasın küçük bir köyünde yaşamasına rağmen hayallerinin peşinden koşmak adına kalkıp İstanbul'a gelir. Burada bir süre zaman geçiren Halis'in aklında olan hep bir şey vardır, Jokey olmak! Sonunda Begüm adında bir kızla tanışır, onun aracılığıyla da ileride beraber efsanelere koşacak olan Bold Pilot ile buluşur. Bu süreçten sonra Halis'in kendisinin bile tahmin edemeyeceği yarışlara katılır ve şampiyonluklar elde eder. Bu sırada Begüm ağır hastadır, Bold Pilot ve Halis'in aslında gücünün kaynağı Begüm'dür. Bizim İçin Şampiyon /  Bold Pilot filmini indirip izlerken yerli filmlerin de ne kadar başarılı olabileceğini göreceksiniz..

mobil film Bizim İçin Şampiyon - Bold Pilot
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Bizim İçin Şampiyon Yerli Film İndir İzle Bold Piot Mobil Film Mp4 İndir
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
  1. Celalbaba [Üye]
    Celalbaba 14 Nisan 2019 10:18
    Harika bir film kesinlikle izlemeniz gerekiyor emeğinize sağlık...

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.