» » Mary Shelley


Mary Shelley

Mary Shelley Favorinize eklemek için üye ol
0 PUAN VER

Mary Shelley Filmin Konusu

Mary Shelley ismini herkes ünlü roman Frankenstein'nın yazarı olarak biliyor. İşler oraya gelene kadar aslında Mary Shelley'nin birde aşk dram karıımı bir hikayesi var ki işte oda bu filme konu ediliyor. Shelley bir şair ve Mary ise henüz 18 yaşında genç. Bu ilişki işte o hiç unutulmayacak eseri yazmalarıyla sonuçlanıyor. Bu genç ve hayalperest ikilinin dünyasına girince 18. yüzyılda bile insanların düşünce yapısının aslında şimdiki duygularımızdan bir farkı olmadığını anlayacaksınız. Bu aykırı kişiliklerin kafalarından çıkan Frankenstein sadece hayal dünyalarından bir tanesi.İşte size gerçek ve tutkulu bir hayat hikayesi. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Mary Shelley
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Mary Shelley Mp4 Film İndir
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. ibrahim2828 [Üye]
  ibrahim2828 3 Haziran 2018 23:52
  Slmlar admin black vater flimini yuklermsnz jean clude wandammenin son flimi mumkunse bi zahmet

  İyi aksamlar admin bey ikidir flim isteklerimiz oluyor ama kayle akunmıyor flim olmayabilir ama bir cevap verin kardesim duvaramı konusuyoruz..
  1. Bir-Adam [Üye]
   Bir-Adam 4 Haziran 2018 00:59
   İstekleri biz görüyor ve not alıyoruz ama kesin bir cevabı olmadığı için yanıtlayacak bir şey olmuyor :) Filmlerin özelikle kaliteli versiyonu yayınlamamız için önce piyasaya DVD'si çıkması gerekiyor.