» » Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game


Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game

Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game Favorinize eklemek için üye ol
+1 PUAN VER

Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game Filmi Konusu

Oskar ödüllü bir film olan Yapay Oyun / Enigma The Imitation Game ayriyeten 44 adete farklı türden ödüle laik görülmüştür.
2. dünya savaşında yaşanan Nazi Almanya'sı ve İngiltere arasında oldukça çetin bir savaş sürmektedir. Almanya'nın en büyük kozu ise Naziler tarafından geliştirilen Enigma şifreleme sistemidir. Almanlar, İngilizlerin neredeyse her iletişimi ve yazısını yakalayıp kolayca istihbarat edinirken, İngilizce yakaladıkları iletişimleri okuyamazlar. Bunun sebebi ünlü Enigma şifreleme sistemidir. Bu durum bir çok cephede İngilizlere kayıp yaşatırken artık beyin kullanma zamanının geldiğini anlayan İngilizler ülkenin önde gelen dahilerini toparlarlar. Bunlar içerisinde öncedende bir çok işte adını duyurmuş kendine özgü bir kişiliği olan Turing'de yer almaktadır. Turing'in işin içine girmesiyle kısa zamanda İngilizler toparlanacak ve dengeler değişecektir. Bizlere savaşta bile kava kuvvetten önce akıllı hamlelerin önemi oldukça açık anlatan, savaşların öncelikle stratejiler eşliğinde bir oyun gibi işlenmesi gerektirdiğini gösteren gerçek hayattan uyarlama bir film sizlerle.

mobil film Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game - Dull Film İndir Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game Mp4 Film İndir
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
  1. Sevcen [Ziyaretçi]
    Sevcen 3 Haziran 2018 00:36
    Ellerinize sağlık mobil olrak indirmek büyük avantaj tabletime bir sürü film indirdim üstelik kaliteli görüntü hepsi. Teşekkürler tekrar.

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.