» » Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game


Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game

Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game Favorinize eklemek için üye ol
+10 PUAN VER

Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game Filmin Konusu

Oskar ödüllü bir film olan Yapay Oyun / Enigma The Imitation Game ayriyeten 44 adete farklı türden ödüle laik görülmüştür.
2. dünya savaşında yaşanan Nazi Almanya'sı ve İngiltere arasında oldukça çetin bir savaş sürmektedir. Almanya'nın en büyük kozu ise Naziler tarafından geliştirilen Enigma şifreleme sistemidir. Almanlar, İngilizlerin neredeyse her iletişimi ve yazısını yakalayıp kolayca istihbarat edinirken, İngilizce yakaladıkları iletişimleri okuyamazlar. Bunun sebebi ünlü Enigma şifreleme sistemidir. Bu durum bir çok cephede İngilizlere kayıp yaşatırken artık beyin kullanma zamanının geldiğini anlayan İngilizler ülkenin önde gelen dahilerini toparlarlar. Bunlar içerisinde öncedende bir çok işte adını duyurmuş kendine özgü bir kişiliği olan Turing'de yer almaktadır. Turing'in işin içine girmesiyle kısa zamanda İngilizler toparlanacak ve dengeler değişecektir. Bizlere savaşta bile kava kuvvetten önce akıllı hamlelerin önemi oldukça açık anlatan, savaşların öncelikle stratejiler eşliğinde bir oyun gibi işlenmesi gerektirdiğini gösteren gerçek hayattan uyarlama bir film sizlerle. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game - Dull Film İndir Yapay Oyun - Enigma The Imitation Game Mp4 Film İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
  1. Sevcen [Ziyaretçi]
    Sevcen 3 Haziran 2018 00:36
    Ellerinize sağlık mobil olrak indirmek büyük avantaj tabletime bir sürü film indirdim üstelik kaliteli görüntü hepsi. Teşekkürler tekrar.