» » Zaman Yolcuları - Time Freak


Zaman Yolcuları - Time Freak

Zaman Yolcuları - Time Freak Favorinize eklemek için üye ol
+5 PUAN VER

Zaman Yolcuları - Time Freak Filmin Konusu

Fiziği alt üst eden Deha denelicek bir öğrenci. Harika bir bilim kurgu filmi diyebiliriz. Hepimizin hayalidir zaman yolculuğu yapabilmek. Peki sizin zaman yolcuğu yapma şansınız olsaydı nereye giderdiniz ? genç bir fizik öğrencisi olan Stillman, kız arkadaşı Debbie’den ayrıldıktan sonra kendisini toparlayamaz. Genç adam ilişkilerini düzeltip yeniden bir araya gelmenin yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Bir zaman makinesi icat etmeyi planlayan Stillman, bu sayede Debbie ile ilişkilerinin başladığı güne geri dönecek ve tüm hatalarını telafi etme imkanı bulabilecektir. Kalbi kırık fizik dehası, zaman makinesini üretip en yakın arkadaşı Evan’ı da yanına alarak zamanda yolculuk yapar. Stillman'ın eline inanılmaz bir fırsat geçmiştir. Her şeye en baştan başlayan Stillman, geçmişte yaptığı hataları telafi edebilecektir.   Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Zaman Yolcuları - Time Freak
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri


MOBİL [400MB] Tek Link Seçenekler


Yandex Mega Tek Link Seçenekler
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Zaman yolcuları film indir zaman yolcuları mobil film zaman yolcuları mobil film indir zaman yolcuları full film indir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
  1. Ayhan Demirezen [Ziyaretçi]
    Ayhan Demirezen 16 Mayıs 2019 14:51
    Son zamanlardaki kaliteli indirme seçeneği üzcretsiz veya kayıtsız indirmeye izin vermiyor,bu durumda devamlı takip ettiğimiz bu siteyi favorilerden çıkartmak zorunda kalacağız.Hele bir gün daha bekleyelimde.