» » Black Mirror: Bandersnatch


Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch Favorinize eklemek için üye ol
+2 PUAN VER

Black Mirror: Bandersnatch Filmin Konusu

Çıktığı ilk bölümüyle beraber Black Mirror dizisi izleyiciyi adeta büyülemiştir. Black Mirror, bizlere teknolojinin karanlık yüzünü gösteren başarılı bir televizyon dizisiyken, 2018'in şu son günlerinde çıkardığı Black Mirror: Bandersnatch adlı uzun metraj sinema filmiyle dikkatleri üzerine topladı. Black Mirror: Bandersnatch adlı filmin konusu yine teknoloji ve bununla gelen aynanın karanlık tarafıdır. 1984 yılında bir bilgisayar programcısı genç okuduğu bir fantastik romandan oldukça etkilenir. Bu romanı bir sanal oyun olarak tasarlamaya başlar. Kendisinin bile beklemediği bir şekilde oldukça başarılı bir iş ortaya koymuştur. Dünya bir çok kişi bu oyunun müptelası olu vermiştir. Fakat öncelikle bu programcı geçte bazı sorunlar otaya çıkmaya başlar. Artık gerçekle sanal dünyayı birbirine karıştırmaya başlar. Aynı şekilde oyuncularda da bu sorun görünmeye başlar. Bu saaten sonra artık bir ölüm kalım mücadelesi başlamıştır. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Black Mirror: Bandersnatch
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Black Mirror: Bandersnatch Türkçe Dubaj İndir
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 31 Aralık 2018 16:03
  Altyazı seçeneği lutfen
  1. Bir-Adam [Üye]
   Bir-Adam 4 Ocak 2019 15:53
   Black Mirror: Bandersnatch - Altyazı seçeneği eklendi.
 2. Selena [Üye]
  Selena 3 Ocak 2019 22:38
  Büyüleyici Noel filmini yüklermisin noluuuuur daha önce istemiştim ?
 3. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 4 Ocak 2019 11:26
  Merhabalar Selana yeni yılın kutlu olsun sağlıklı huzurlu bir yıl olsun inşallah, Selana senin filmler genellikle admin yüklüyor bizimki yuklenmiyor o nedenle dert etme çok bende bayadır BAAHUBALI 2 . Filmi istiyorum hala yok malasef:(
 4. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 4 Ocak 2019 23:01
  Teşekkürler serhat altyazı seçeneğini gördüm şimdi indiriyorum filmi , BAAHUBALI 2 yide eklersen söz vallahi bir daha film istemeyeceğim:))) please:)))