» » Demir adam -1- Iron Man


Demir adam -1- Iron Man

Demir adam -1- Iron Man Favorinize eklemek için üye ol
0 PUAN VER

Demir adam -1- Iron Man Filmi Konusu

Stark ailesinin son varisi ülkenin en zenginlerinden olan Tony Stark dünyanında en büyük silah üreticisi ve dağıtıcısıdır. Bir çok kesim tarafından protesto edilen Stark hiç bir şeye aldırmadan babasının izinden gider. Gününü kadın ve eğlencelerle geçiren Stark aynı zamanda kendisi de bir bilim adamıdır ve ilgi alanı ileri teknolojilerdir. Bir gün yapacağı oldukça yüklü miktar ileri teknoloji silah satışı için kendisini bire bir davet eden Afkanistan yetkileri Stark'ı alı koyar ve onlar için özel bir füze yapmasını isterler. Adamın yapacak başka çaresi olmadığı için bu durumu kabul eder be ihtiyacı olan malzemeleri tedarik etmesi için Afgan yetkilere bir liste çıkarır. Oldukça farklı malzemeler olan bu aletler önce şüphe uyandırsa da Stark'ın bilgisine güvendikleri için itiraz etmezler. Bir gün ani bir gürültüyle havaya uçan insanımsı bir robotu gören Afkan askerleri afallar. Bu Stark'ın füze için sitediği malzemelerden yaptığı bir uçan zırhtır çünkü. O günden sonra artık Stark hovardalığı bırakır ve bir süper kahraman olmak adına Demir Adam "Iron Man" olur verir. Demir Adam 1 filmi ile oldukça büyük ses getiren serinin ilk filmini Türkçe Dublaj indirip izleye bilirsiniz.

Filmin Diğer Serileri
Demir adam -1- Iron Man
Demir adam -2- Iron Man
Demir adam -3- Iron Man

mobil film Demir adam -1- Iron Man
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Demir adam -1- Iron Man Türkçe Dublaj İndir
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.