» » Karanlık Zihinler - The Darkest Minds


Karanlık Zihinler - The Darkest Minds

Karanlık Zihinler - The Darkest Minds Favorinize eklemek için üye ol
+12 PUAN VER

Karanlık Zihinler - The Darkest Minds Filmi Konusu

Değişen Kişi Her Şeyi Değiştirecek!

Amerika'da yakın bir geçmişte adeta bir felaket sonucu çocukların sadece %3'ü hayatta kalmış gerisi bu salgından dolayı ölmüştür. Ruby Daly ise bu çocuklar gibi ölümü bekleyen hiç bir umudu olmayan sıradan biriydi. Ruby adeta ölümden daha ağır acılar ve ağrılar çekti fakat ölmedi! Sağ kalan nadir yüzde diliminde ki çocuklardan birisiydi oda. Sağ kalan kişiler sadece değişen renkleri sonucu ayır edile biliniyordu. Bunun üzerine sağ alan çocukların hepsi toplanarak bir kampa gönderildi. Ruby bu kamp hakkında bir çok hikaye duymuş olsa da burada yaşanan inanılmaz olaylara bire bir şahit olunca buradan kaçmaktan başka şanslarını olmadığını anlar. Hastalıktan kurtulan çocukların en önemli özelliğiyse özel güçlere kavuşmalarıydı. Bu özelikler renkleriyle doğru orantılıydı mesela Ruby Turuncu renkteydi ve bu tehlike demekti! Karanlık Zihinler Türkçe Dublaj indirip izlerken oldukça keyif alacağınız bir bilim kurgu türü filmdir. Kaliteli ve Mobil sürüm seçenekleri eklenmiştir.

mobil film Karanlık Zihinler - The Darkest Minds
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

#Güncellendi: Kaliteli sürüm
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: The Darkest Minds Film mobil indir
İZLEYİCİ YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
 1. Sezen [Ziyaretçi]
  Sezen 9 Ağustos 2018 14:32
  Harika bir film oluş karanlık zihinler hemen indirin bence.
 2. Hakan [Ziyaretçi]
  Hakan 11 Ağustos 2018 20:03
  Kardeşim filmi indiremiyorum indirme linklerini hepsini denedim olmuyor
  1. Serhat [Admin]
   Serhat 12 Ağustos 2018 11:33
   @Hakan, hepsi sağlam indirme linklerinin. Ne gibi bir sorunla karşılaşıyorsun indirmek isterken?
 3. Yeter [Ziyaretçi]
  Yeter 12 Ağustos 2018 13:44
  Film indirilmiyor indirildiği taktirde de dosya olarak iniyor açılmıyor
  1. Serhat [Admin]
   Serhat 12 Ağustos 2018 16:47
   Denedim bir sorun görünmüyor. Mp4 olarak iniyor ve her cihazda açılıyor.

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.