» » Yeşil Dev -2- HULK


Yeşil Dev -2- HULK

Yeşil Dev -2- HULK Favorinize eklemek için üye ol
+2 PUAN VER

Yeşil Dev -2- HULK Filmi Konusu

ABD Hükümeti'nden gelen bir bilim adamı olan Bruce Banner, öfkesini kaybettiği zaman, dönüştüğü canavarı tedavi etmelidir.
Brunce artık eskisinden daha zor zamanlar geçirmektedir. Çünkü kontrolsüzce dönüştüğü Yeşil dev Hulk etrafa zarar verebilmektedir. Bu durum öğrenen devlet  ABD Hükümet'i tankla tüfekle Hulk'a saldıracaklardır. Fakat Bruce artık daha temkinlidir. İnzivaya çekilerek ıssız bir ormanda kendine sinirden uzak bir hayat kuran adamın yerini tespit eden askerler artık Hulk'a savaş açacaklardır. Yeşil Devimiz artık kontrolü ele almak zorunda aksi taktirde bu çarpışmadan masum bir çok sivilde payını alacaktır. Bruce'yi tek sakinleştire bilense sevgilisidir. Fakat Bruce'nin iyliği için olduğunu düşündüğü bir teklifi kabul ederek onu yakalatıp tedavi ettirmek ister fakat iki tarafında düşüncesi bu kadar basit değildir.

Filmin Diğer Serileri
Yeşil Dev -1- HULK

mobil film Yeşil Dev -2- HULK
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler:
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
  1. emirhan [Ziyaretçi]
    emirhan 11 Temmuz 2018 09:51
    admin hulk 1 ve 2 yi yükledihin için sahol bide yeraltı canavarını yüklermisin 1 bende var sen 2 3 yada 4 5 koyabilirsin farketmez bitanesini koy işte bir hariç şimdidden teşekkürler

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.