» » Yeşil Dev -2- HULK


Yeşil Dev -2- HULK

Yeşil Dev -2- HULK Favorinize eklemek için üye ol
+4 PUAN VER

Yeşil Dev -2- HULK Filmin Konusu

ABD Hükümeti'nden gelen bir bilim adamı olan Bruce Banner, öfkesini kaybettiği zaman, dönüştüğü canavarı tedavi etmelidir.
Brunce artık eskisinden daha zor zamanlar geçirmektedir. Çünkü kontrolsüzce dönüştüğü Yeşil dev Hulk etrafa zarar verebilmektedir. Bu durum öğrenen devlet  ABD Hükümet'i tankla tüfekle Hulk'a saldıracaklardır. Fakat Bruce artık daha temkinlidir. İnzivaya çekilerek ıssız bir ormanda kendine sinirden uzak bir hayat kuran adamın yerini tespit eden askerler artık Hulk'a savaş açacaklardır. Yeşil Devimiz artık kontrolü ele almak zorunda aksi taktirde bu çarpışmadan masum bir çok sivilde payını alacaktır. Bruce'yi tek sakinleştire bilense sevgilisidir. Fakat Bruce'nin iyliği için olduğunu düşündüğü bir teklifi kabul ederek onu yakalatıp tedavi ettirmek ister fakat iki tarafında düşüncesi bu kadar basit değildir.

Filmin Diğer Serileri
Yeşil Dev -1- HULK
Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Yeşil Dev -2- HULK
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler:
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
  1. emirhan [Ziyaretçi]
    emirhan 11 Temmuz 2018 09:51
    admin hulk 1 ve 2 yi yükledihin için sahol bide yeraltı canavarını yüklermisin 1 bende var sen 2 3 yada 4 5 koyabilirsin farketmez bitanesini koy işte bir hariç şimdidden teşekkürler