» » Yıldızlararası - Interstellar


Yıldızlararası - Interstellar

Yıldızlararası - Interstellar Favorinize eklemek için üye ol
+38 PUAN VER

Yıldızlararası - Interstellar Filmin Konusu

Arkasında olduğu her filmin kalitesiyle kendisini gösteren Christopher Nolan imzalı son film Yıldızlararası - Interstellar sizlerle.
Dünyada, günümüzden uzak bir gelecekte geçen zamanda artık dünya yaşanması zor bir yer olmuştur. Bunun üzerine seçkin bilim adamaları özel bir araçla uzaya gönderilerek solucan deliği keşfetmekle görevlendirilmiştir. Bu delik keşfedilirse dünya kolonisi oraya taşınarak yeni bir hayat sürebileceklerdir. Fakat neyle karşılaşacağını bilemeyen bu ekip beklenenden daha ilk bir çok olayla karşılaşırlar. Öncelerinde bir solucan deliğinen geçtiğini anlamazlar, fakat zamanla bunun farkına varsalar da dönüş yolunu bulmaları gerekecektir ve bu hiç kolay değildir. Bu arada geminin kaptanı dünyada ki kızıyla iletişim kuranın bir yolunu bulur. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Yıldızlararası - Interstellar
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Yıldızlararası - Interstellar - Mp4 Film İndir Yıldızlararası - Interstellar - Türkçe Dublaj Yıldızlararası - Interstellar - Mobil Film İzle
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.