Code 8

Code 8 Favorinize eklemek için üye ol
+14 PUAN VER

Code 8 Filmin Konusu

Connor Reed bir Code 8 ile damgalanmıştır. Code 8 demek halk arasında yaşayan ve sadece %3'lük bir azınlığı oluşturan kesime verilen kod isimdir. Bu azınlığın süper güçleri vardır fakat düşündüğünüzün aksine bu insanlara değer vermek yerine onlara hastalıklı ve ayrıksı davranılmaktadır. Connor işte bu kişilerden birisi. Bir tek hasta annesi ve kendisi vardır. Fakat halk ve devlet tarafından damgalandığı için iş bulamamakta geçici işler yapmaktadır. İnşaata amelelik yapan genç adam artık annesinin hastalığı için gereken masrafı karşılayamaz. Toplumun bu tutumu ve maddiyatsızlık yüzünden bir suç çetesine bulaşır. Fakat çete Connor'ı kullanmak ve onu yem etmek istediğini çok sonra öğrenir. Artık hem devlet hem çeteler ona karşı ölüm emri vermiştir. Code 8 filmini Türkçe alt yazılı ve Mobil ve Hd izleyebilirsiniz. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Code 8
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Code 8 Mobil İndir Code 8 Türkçe Altyazılı İndir
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. didem [Üye]
  didem 22 Aralık 2019 03:04
  simdi buradaki linklerden 2 si kırık turbobit var oda 8 saatte indirebiliyorsun yok premium sattırma ve bu sekilde bi kaç kurus kazanma hevesindeyseniz bunu bastan söyleyeydiniz iyi olacaktı... mobil diyorsun 2 gb film yüklüyorsun yuh... ne diyeyim allah tümünüzün belasını versin... bilerek yalan vaadlerle yapıyorsunuz bu oyunları ama kac para kazanırsınız binlerce küfür yedikten sonra? bu ülkeyi bitridiniz heves meves kalmadı... mantar gibi ortak ceteleserle fakir halkın bu kadarcık hevesine zevkine bile pislik pesindesiniz... elin rusuna para ödettirerek kırıntı toplucanız... yazık bu millete sizin gibi fırsatcılar yalan vaadciler ile chapta kölesi reklam kölesi ediliyorlar... oraya ücretsiz bir download linki ile gercekten mobil boyutlarda 360p film linki koyabilirsin ama bunu yapmak yerine iste olan bu millete 1980 amerikasındaki 60 kb hızla 8 saatte indirtme zorunluluğuu reva görüyorsunuz... bulgar kacak film indirtme siteleri kendi halkına 12 dakikada indirtiyor adam globali alıp milletine veriyor siz ise yazıklar olsun Allah belanızı versin kazanacagınız o 3 kurus para haram olsun ellerinize kollarınıza vursun ki bu yalan dünyanız batsın bizde biliriz yok koca ülkede halkı düsünen birisi bi site adam gibi ise yarar paylasım yapabilicek deriz hiç saatlerimizi harcamayız rus turbobit sitelerine netflixlere köle oluruz. yahut açlıktan intahar ederiz afrikalılar bile bize fukara der unuturuz neti interneti filmi felan.... yazıklar olsun sizin gibileri doguran analara bu ülkede...
  1. Bir-Adam [Üye]
   Bir-Adam 25 Aralık 2019 16:53
   Didem hanım bizlere o kadar saydırmışsınız ama peki sizin ön yargılarınıza ne demeli? İlk olarak tüm linkleri kontrol ettim ve hepsi sağlam. Yalnız Turbo hariç diğer linklere ara geçiş reklamı kullanıyoruz, bu reklamların nasıl geçileceği ise detaylı şekilde "Film nası indirilir" adlı başlık altında açıkladık ki zaten çok kolay. Turbobit'de reklam geçisi olmamasının sebebi zaten turbodan indirmek zor birde insanlar reklamla geçmekle uğraşmasın diye. Diğer bir konu mobil indirmek linkleri şuan bu film için "354 MB" dikkat ederseniz HD olarak indirmek isteyenlere "HD 1GB +" olarak belirtmişiz. Siz dikkatsiz bir şekilde hiç bir şey okuyup dikkat etmeden indirme linklerine abanırsanız maalesef aynı şekilde böyle şuursuz bir mesaj yazarsınız. Biz diğer siteler gibi siteyi reklamla doldurmuyoruz, sahte indirme butonu koymuyoruz. Tek reklam ara geçiş reklamları bunlarda inanın site masraflarını bile zor karşılıyor. Umarım fikrinizi değiştirirsiniz. Bizlerde tabiki isteriz basar basmaz indirebileceğiniz linkler sunmak fakat bunun bir de yasal boyutu var. Bu konular hakkında hiç bir fikriniz olmadan bu kadar bizlere haksızlık etmenize anlam veremedim.
 2. Ziyaretçi murat [Ziyaretçi]
  Ziyaretçi murat 28 Ağustos 2020 23:40
  linklerin yarısı çalışmıyo! adam akıllı bir 1 tane link koysaydınız keşke:(