» » Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2


Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2

Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 Favorinize eklemek için üye ol
+24 PUAN VER

Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 Filmin Konusu

Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph'nın ilk filmi daha doğrusu o zamanın şartlarıyla çizgi film denebilir vizyona girmişti. Ama Filmin 2. serisinde oldukça kaliteli animasyonlar içeren kaliteli bir film karşımıza çıkıyor. Konu olarak teknolojik bir kurguya sahip olan Oyunbozan Ralph 2, Sugar Rush'un internetini taşıdığı yerde wifi kurmak için bir parçaya ihtiyacı vardır. Bu parçayı bulmak adına Ralph'tan yardım ister. Tabiki Ralph bu isteği geri çevirmez ve çılgın ama oldukça zorlu internet dünyasının derinliklerine atılı verirler. Türkçe dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle ister HD ister Mobil Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 filmini indir. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 Türkçe Dulbaj İndir Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 Türkçe Altyazılı İndir
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. tusem [Ziyaretçi]
  tusem 28 Ocak 2020 18:25
  bilgisayarlara indirilmiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 2. Adsız [Ziyaretçi]
  Adsız 23 Nisan 2020 13:35
  nasıl oluyo bu yaa

  ben indiremiyorumm

  aaaaaaaa olmuyyypypyyy

  ya laalallalal