» » Otel Transilvanya 2


Otel Transilvanya 2

Otel Transilvanya 2 Favorinize eklemek için üye ol
+38 PUAN VER

Otel Transilvanya 2 Filmin Konusu

İlk animasyon filmiyle bir çok kişinin gönlünü fetih eden "Otel Transilvanya"  2. filmiyle kaldığı yerden devam ediyor. Dracula'nın otelinin katı kurallar çerçevesinde insanları kabul etmediğini biliyorduk. Fakat Dracula artık insanlarıda otelde ağırlamakta, buna sebep ilk filminde öğrendiğimiz üzere insanlara olan ön yargısını kırmasıdır. Canavarlar ve insanlar artık mutlu mesut bir arada yaşayabilmekte. Hatta artık beraber evlenerek melez çocukla yapmaktadır. İşin kötü tarafıysa Dracula'nın yeni doğan torunu Dennis yarı vampir yarı insan bir melez olarak dünyaya gelmesine rağmen hiç vampir özeliklerini barındırmıyordur. Bu durum Dracula'nın oldukça moralini bozmakta ve bunun üzerine Dennis'i canavarların bulunduğu bir eğitim kampına gönderme kararı alırlar. İşin daha kötüsü Dracula'ın babası Vlad sürpriz bir ziyaretle Otel Transilvanya geldiğinde içeride insanları görmesi ve torunun yarı insan olması işleri karıştırmaya yetecektir.

Filmin Diğer Serileri
Otel Transilvanya 1
Otel Transilvanya 3   Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Otel Transilvanya 2
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri


MOBİL [400MB] Tek Link Seçenekler


Yandex Mega Tek Link Seçenekler
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler:
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. Erhan [Ziyaretçi]
  Erhan 12 Temmuz 2018 13:23
  Teşekkürler admin. İlk serisi oldukça eğlenceliydi ikinci serisinin daha eğlenceli olacağını düşünüyorum. Eşiniz ve çocuğunuzla izleyebileceğiniz bir animasyon tavsiye ederim.
 2. EMİRHAN [Ziyaretçi]
  EMİRHAN 12 Temmuz 2018 13:29
  yarın 3 çıkıyor admin onuda yüklermisin
 3. Erhan [Ziyaretçi]
  Erhan 14 Temmuz 2018 17:32
  Rapid linki 1080p olan %98e ulaşınca indirme aşamasında hata veriyor. İndirme duraklatıldı yazıyor bidaha da indirmiyor link bozuk sanırım