» » Emoji Filmi - The Emoji Movie


Emoji Filmi - The Emoji Movie

Emoji Filmi - The Emoji Movie Favorinize eklemek için üye ol
+2 PUAN VER

Emoji Filmi - The Emoji Movie Filmi Konusu

Sony Pictures kalitesiyle bizlere sunulan Emoji animasyon filmi bekleneni oldukça karşılayan türden bir yapıma imza atmış durumda.
Emojiler artık hayatımızın önemli bir iletişim tamamlayıcıları olarak bizlere eşlik etmektedir. Yazılarla tam geçiremediğimiz duyguları tam anlamıyla şekillendiren, basit bir cümlenin sonuna konduğu anla tüm anlamı değiştiren ufak minnak dostlarımızdır. Bizlere arkadaşlık eden bu sevimli dostlarımızın da "Emoji Filmi" üzerinden göreceğiniz gibi kendi dünyaları vardır. Biz onları çağırıp kullanmadığımız zaman tüm emolojiler bu Textopolis adı verilen dünyada zaman geçirirler. Hepsinin kendine özgü bir suratı vardır ve bu sabittir. Yalnız doğuştan ilginç bir şekilde çok yönlü doğan Gene adlı bir emoji bu dünyada tutunmakta güçlük çeker. Çünkü bu emojinin kusuru neredeyse tüm suratları yapabilmesidir. Bunun üzerine 2 arkadaşınıda yanına alarak kendini yeniden programlatmak adına bir yolculuğa çıkar fakat bu yolculuk oldukça tehlikeli ve macera dolu geçecektir.

mobil film Emoji Filmi - The Emoji Movie
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Emoji Filmi mobil film indir The Emoji Movie full film mp4 indir
İZLEYİCİ YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
  1. emirhan [Ziyaretçi]
    emirhan 27 Haziran 2018 11:34
    10 ÜZERİNDEN 3 ANCA

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.