» » Pokémon Dedektif Pikachu


Pokémon Dedektif Pikachu

Pokémon Dedektif Pikachu Favorinize eklemek için üye ol
+25 PUAN VER

Pokémon Dedektif Pikachu Filmin Konusu

Japonya'da çizilen bir çizgi roman olarak ortaya çıkan ardından televizyonlarda tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon efsanesi ve onun en sevilen karakterlerinden olan Pikachu filmi izleyicilerle buluştu. Yüksek bit bütçeyle çekilen Pokemon filminde gerek oyuncu kadrosu gerekse çekim kalitesi oldukça iyidir. 
Pokémon Dedektif Pikachu filminin konusuna gelecek olursam işinde oldukça başarılı ülkenin en iyi dedektiflerinden olan Harry Goodman birden ortadan kaybolur. Tek varlığı olan babasının kaybını başlarda yadırgamayan Tim yine onu yalnız bırakarak bir araştırma kovaladığını düşünür. Fakat aradan geçen zaman uzadıkça Tim meraklanır. Bu sırada Pikachu ortaya çıkıverir. Pikachu, kaybolan dedektifin gizli ortağı olduğunu söyler. Ama Tim buna inanmaz ve bu garip varlıktan hiç hoşlanmaz. Ama zamanla hem Pikachu'nun ısrarları hemde çaresizlikten beraber çalışarak babasını bulmayı kabul eder. Bu süreçten sonra sonu gelmez bir aksiyon ve görsel şölen sunan Pokémon Dedektif Pikachu filmini indirip izleyebilirsiniz.
Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak HD ve Mobil mp4 şeklinde film güncellenmiştir. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Pokémon Dedektif Pikachu
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

# GÜNCELLENDİ #
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Pokémon Filmi İndir Dedektif Pikachu Film İndir Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dulbaj İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
  1. aa [Ziyaretçi]
    aa 13 Şubat 2020 02:50
    çok iyi bir iflm amk