» » Yaralı Yüz - Scarface


Yaralı Yüz - Scarface

Yaralı Yüz  - Scarface Favorinize eklemek için üye ol
+21 PUAN VER

Yaralı Yüz - Scarface Filmin Konusu

Tony Montana adında ki Küba göçmeni olan bir adamın adım adım sokaktan zirveye tırmanışını konu alan alan film efsaneler arasında kabul edilir. Konu itibariyle 1930'lu yılar da geçmektedir. İnsanlığa aşılanan Amerikan rüyası peşinden koşan Montana önce hayatını idame etire bilmek adına bir çok küçük iş kovalar. Fakat tanıştığı bazı insanlarlar sayesinde torbacılığı öğrenir bu mesleğin getirisi iyidir. Fakat sıradan bir uyuşturucu satıcısı olmaktan öte hayallere kapılır. Adım adım bir çok ölüm merdivenini tırmanan Montana'nın kaşısında kalan tek şey sistem olur.
Al Pacino'yu meşhur eden film özeliğini taşıyan, "Scarface" Türkçesiyle "Yaralı Yüz" 1980'li yılarda çekilmesine ramen halen efsane filmler içinde yer almaktadır. Defalarca izlenmesine rağmen tekrar tekrar bu aksiyon ve dram türünde ki film zevk vermektedir. Arkasından gelen özelikle BABA serisi gibi bir çok filme de ilham veren bir yapımdır. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Yaralı Yüz - Scarface
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Yaralı Yüz - Scarface mp4 indir Yaralı Yüz - Scarface mobil indir Yaralı Yüz - Scarface mobil izle Yaralı Yüz - Scarface kota dostu indir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.