» » 22 Mil - Mile 22


22 Mil - Mile 22

22 Mil - Mile 22 Favorinize eklemek için üye ol
+11 PUAN VER

22 Mil - Mile 22 Filmi Konusu

Uzun yıllardır Amerika devleti için İstihbarat subaylığı yapmış olan James Silva, ülke için oldukça önemli bir görevi üstlenmekle görevlendirilir. Görev 22 mil uzaklıkta ki bir bölgeye edindiği oldukça önemli bilgileri ulaştırmasıdır. Yalnız bu bilgiler yüzünden eğer yakalanır ve deşifre olursa devlet hiç bir şekilde kendisini sahiplenmeyeceği açıkca söylenir. Buna rağmen görevi kabul eden James kendisini gibi özel seçme bir ekibin başına getirilerek operasyonu başlatır. Yalnız bu bilgilere ulaşmak isteyen diğer devlet casusları Amerika birimlerinin içine sızmıştır. Bir çok Polis CIA ajanı gibi kurumlarda ki kişiler James ve ekibine yardım etme bahanesiyle bilgilere ulaşmak ister. Bu ölümcül 22 mil yolculuğunda artık ekibiyle tek başına kalan James bir çok ölümcül badireyle karşılaşacak. Bilgileri zamanında, kimseye yakalanmadan ve en önemlisi ölmeden hedefine ulaştırabilecek midir? 22 Mil / Mile 22 Türkçe Dublaj olarak sizlerle, bu indirip izleyebilirsiniz.

mobil film 22 Mil - Mile 22
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

#Güncellendi: Kaliteli sürüm
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Mile 22 Türkçe Dublaj İndir 22 Mil Mobil mp4 indir
İZLEYİCİ YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
 1. Mehmet Ali [Ziyaretçi]
  Mehmet Ali 17 Eylül 2018 22:46
  Harika bir indirme sitesi teşekkürler.
  1. Selena [Üye]
   Selena 27 Ekim 2018 12:35
   Evet böyle guzel kaliteli bir site nerde arasanız bile bulamazsiniz eşsiz bi site buldugunuz için çok şanslısınız!😆😆😆
 2. Alpersadk [Üye]
  Alpersadk 28 Ekim 2018 00:50
  Görüntü biraz kötü ama filmin gidişatı çok güzel 6.2 değil de 7.0 ıhap edebilecek düzeyde bir film

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.