» » 13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - 13 Hours


13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - 13 Hours

13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - 13 Hours Favorinize eklemek için üye ol
+5 PUAN VER

13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - 13 Hours Filmin Konusu

İş ve özel görüşmeler için elçi olarak gittiği Libya'da öldürülen John Christopher Stevens'ın ardından Amerika hemen özel bir birlik hazırlar ve John'un cesedini almaları için Libya'ya gönderir. Fakat emirlere sadık kalamayan askerler Libyalı bazı saldırganlara karşı, karşı tutum takınacakalardır. Bu durum zaten bahane arayan bir grubun iyice fitili ateşlemesiyle alevlenecektir. Bingazi de yaşanan bu olayda karşı saldırı da ki yüzlerce kişi Amerika özel kuvvetlerine saldırmaya devam ederken sürekli çoğalmaktadırlar. Amerika'lılar öngöremediği bu Bingazi'nin askerlerinin saldırısı karşısında iyice kapana kısılacaklardır. 
Not: Film yayımladığı sene özelikle Türkiye tarafından bir takım tepkilere sebep oldu. Bu tepkilerden ilki Amerika'nın gereksiz ve abartılı bir senaryo yapmış olmasıydı. Diğeriyse Amerikan askerleriyle savaşan bir Libyalının Türk bayrağı tişörtü giymiş olmasıydı. 
Bunlara rağmen bol aksiyonlu bir film istemek isterseniz 13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri Türkçe dublaj olarak filmi indirebilirsiniz Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film 13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - 13 Hours
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: 13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - Full Film İndir 13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri - Mp4 Film İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.