» » Adalet - The Equalizer


Adalet - The Equalizer

Adalet - The Equalizer Favorinize eklemek için üye ol
+6 PUAN VER

Adalet - The Equalizer Filmi Konusu

Orijinali 80'li yıllardan çekilmiş olan bir diziden günümüzde sinemaya uyarlanmış olan Adalet - The Equalizer filmi sizlerle.
Mccall adında ki adam eski aksiyonlu ve gizemli hayatını geride bırakmıştır. Gençken bir çok suça bulaşmış ve bir süre sonra iyinin ve adaletin yanında olma kararı almıştır. Fakat artık kendi kabuğunda yaşayarak emekliliğe çekilmiş durumdadır. Bu sırada Teri adında genç bir kızla tanışır. Bu kız Rus mafyası tarafından kullanılmakta ve hayatı sürekli tehlikededir. Teri, Mccall'dan yardım ister. Mizacı yüzünden bu duruma boş kalamayan Mccall, kadını kurtarmak için eski işine geri döner. Bol aksiyonlu bir film arıyorsanız Adalet - The Equalizer tam size göre.

Filmin Diğer Serileri
Adalet 1
Adalet 2

mobil film Adalet - The Equalizer
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: Adalet - The Equalizer - Türkçe Dublaj Film İndir Adalet - The Equalizer - Mp4 Film İndir Adalet - The Equalizer - Full Tek Link İndir
İZLEYİCİ YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakın!
 1. Ali Turan [Ziyaretçi]
  Ali Turan 4 Haziran 2018 23:25
  10 numara bir film gerçekten mükemmel adelet 2 yi 4 gözle bekliyorum 👍👍👍
 2. Kahraman [Ziyaretçi]
  Kahraman 26 Aralık 2018 22:20
  Altyazı seçeneği lütfen please

  A tabi bide lütfen serhat kardeşim adalet 2 yede eklersen bekliyorum kaç zamandır altyazı seçeneğini

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.