» » İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad


İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad

İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad Favorinize eklemek için üye ol
+23 PUAN VER

İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad Filmi Konusu

DC Comics roman ve filmlerinde süper kahramanlara alışkınız ve her görevinde hep onların yerine kendimizi koyarız. Peki ya bu sefer o çok sevdiğiniz süper kahramanları süper kötüleri destekleyeceksiniz desek? Eve yanlış duymadınız İntihar Timi: Gerçek Kötüler adlı Dc'nin son filminde ömür boyu hapse mahkum edilmiş gerçek kötülere bir şans verilir. Çıkacakları görevde devlete yardım ederek dünyayı istila eden kötücülerle savaşmaları karşılığında özgürlüklerini kazanacaklardır. Bu fırsatı tabi ki değerlendiren Gerçek Kötülerin grubunun ismi İntihar Timi olacaktır. Bu isim başta kötülüklerinden dolayı olduğunu sanan kötüler sonradan anlayacaklar ki bir görevden öte ölüme gönderiliyorlar. Bunu analdıklarında intihar timinde kopmalar başlayacaktır. Fakat savaşmaları gereken kötücüleri yenemezlerse zaten dünyada kendileride dahil bir çok kişi kalmayacağını anlayınca başka seçenekleri kalmamıştır. İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad Türkçe Dublaj Tek link mobil film indir.

mobil film İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad - Mp4 Film İndir İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad - Türkçe Dublaj Film İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad - Full Tek link İndir
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.

Film izlemek bir çok kişi için keyif aracıdır. Tabi ki öncelikli tercihimiz filmleri sinemada izlemek olsa da buna çoğu zaman fırsat bulamamaktayız. Bu yüzden alternatifleri değerlendirmek zorunda kalırız. Film indirmek bu alternatiflerin başında gelmektedir. Online film izleme seçenekleri de mevcuttur fakat bizim tavsiyemiz izleyeceğiniz filmleri önce mobil yada bilgisayar gibi cihazlarınıza indirmeniz yönündedir. Böylelikle reklamsız, kesintisiz ve virüssüz olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman film ve dizilere kolaylıkla kaldığınız yerden internet gereksinimi duymadan devam ederek izleyebilirsiniz. Şimdi kota dostu full film indir ve izleme keyfini çıkarmaya başla. Sitemiz yerli filmler, yabancı filmler, uzak doğu filmleri gibi bir çok seçeneği Türkçe dublaj filmler veya Türkçe altyazılı filmler olmak üzere sunmaktadır.

Mobil Film İndir

Mobil Film İndir Çağın getirisiyle artık elektronik aletlerde küçüldü. Her türlü işimizi cep telefonlarından, tapletlerden veya laptop bilgisayar gibi cihazlarımızdan yapmaktayız. Durum böyle olunca film indirmek ve izlemek içinde özelikle cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarımıza baş vurmaktayız. Mobil cihazların sorunsuz desteklediği film formatı mp4 formatıdır. MP4 filmler bir mobil cihaz için full hd görüntü sağlarken aynı zamanda küçük boyutlu olmasıyla zaman ve kota dostu olarak indirmenizi sağlar. Sizlerde mobil film indirmek isterseniz öncelikli tercihinizin MP4 formatında Film İndir olmasını öneririz. 3gp film indirmek isterseniz daha küçük boyutludur fakat görüntü kaliteleri çok geridedir. Eğer tablet, telefon veya laptoptan film izlemek ve indirmek isterseniz gereksiz büyüklükte 1080p, 4k vs. gibi boyutlardan uzak durunuz. Çünkü mobil cihazınızın ekranı küçük olduğundan dolayı arada hiç bir fark olmayacağı gibi boş yere kota, yer ve zaman harcamış olursunuz. Bu yüzden sitemizde bulunan tüm filmler 360P kalitesinde ve MP4 formatında mobil uyumludur. Ayrıca isteyenler için 480p, 720p ve 1080p mobil film indir seçenklerine de sitemizde yer verilmiştir. Tek link olarak kolayca Mobil Film İndir yada online mobil izle.

Filmin Kısa Tarihi!

Bilinen ilk sinema gösterimi 1985 yılında Fransa'da 33 kişiye gösterilen trenlerle ilgili bir belgesel filmiydi. Film ve sinema tarihi görüldüğü gibi oldukça eski olmasına rağmen popülerliğini 1900'lü yılların ilk çeyreğinde kazanmıştır. Öncelikle Fransa, Amerika İngiltere gibi ülkelerde yayılan film kültürü büyük bir hızla dünyanın bir çok bölgesine sıçramıştır. Başlarda film izlemek oldukça lüks bir olaydı zamanla toplumda yaygınlaşmış olsa da yinede istediğimiz zaman bir film izlemek öyle kolay değildi. Özelikle ülkemizde beli başlı filmler olurdu onuda şansımız varsa yazlık sinemalar mahallemize gelirse izleyebilirdik. Zamanla sinema salonları kuruldu, ardından televizyonlar yaygınlaştı, uydu kanalları vs. derken internet çağına girdik. İnterneten ücretsiz film indirmek veya izlemek artık çok kolay. Tabi bunun için güvenilir film indirme siteleri bulmakta önemli.