» » Baahubali: Başlangıç


Baahubali: Başlangıç

Baahubali: Başlangıç Favorinize eklemek için üye ol
+2 PUAN VER

Baahubali: Başlangıç Filmi Konusu

2020 Hint yapımı Baahubali: Başlangıç - Baahubali: The Beginning filmin konusu aslında bir klişe diyebiliriz en dipten başlayıp en yukarı yükselen birinin hikayesi yükselirken nereden geldiğini unutmayan en alttakilerin hakkını savunan bir kahraman. Biz bunu genelde Karamurat, HZ Yusuf, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Aragorn gibi karakterlerde görürüz, filmin konusu ise kısaca şöyle;
Ölmekten ve dev bir hükümdarla yüzleşmekten kurtulan bir çocuk hakkındadır. Mahismathi şehrinin bir semtinde yaşayan Sanga adında bir kadın ve kocası nehirde tek başına sürüklenen bir bebeği kurtarır. Yalnız kalan bu çocuğu alıp ona bakan çift, sonradan nasıl bir kader çizdiklerinin henüz farkında değildir. Doğada ormanda, dağlarda büyüyen çocuk Shivudu olarak bilinir. Shivudu sürekli olarak kim olduğunu, nereden geldiğini ve amacının ne olduğunu sorguluyor. Bu sorgulamalar Shivudu büyüyene kadar devam eder. Sürekli uzak bölgelere seyahat eden ve geçmişini öğrenmek için çeşitli maceralara atılan Shivudu, bu amaca ulaşır ve büyük hükümdar Baahubali'nin oğlu olduğunu öğrenir. Dahası, kraliçe annesi Devasena'nın artık Kral Balla'nın başkomutanının himayesinde bir mahkum olduğunu öğrenir. Tüm bunları ve babasının efsanevi savaşlarını ve hükümdarlığını gezilerinden birinde karşılaştığı Katappa'dan öğrenir. Şimdi geçmişini ve nereden geldiğini öğrenen Shivudu, tahtını geri almak ve yönetmek için yerel kabilelerle müzakere ediyor ve bir ordu kurmak istiyor. Bütün bunları yapmak, taht sahibi olmak için büyük bir ülkeye karşı savaşmak kolay olmayacak. Ancak Shivudu, kendi geçmişi ve babasından aldığı kararlılık ve güçle yoluna devam ediyor.

Aksiyon gerilim ve macera dolu Baahubali: Başlangıç filmi Hint sinemasının en yüksek bütçeli filmi olarak da bilinmektedir bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film Baahubali: Başlangıç
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri


MOBİL [400MB] Tek Link Seçenekler


Yandex Mega Tek Link Seçenekler
SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler:
KULLANICI YORUMLARI
  • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.