» » İkizler Projesi - Gemini Man


İkizler Projesi - Gemini Man

İkizler Projesi - Gemini Man Favorinize eklemek için üye ol
+15 PUAN VER

İkizler Projesi - Gemini Man Filmin Konusu

Gemini Man olarak bilinen Henry Brogen adında ki suikastçı artık bu işleri bırakarak emekliliğin tadını çıkarmak için hazırdır. Uzun yıllardır bilinen en başarılı keskin nişancı olan Henry tam bu işleri bırakacağı sırada saldırıya uğrar. Fakat çok ilginç bir şekilde kendi taktiklerine benzeyen bir planla karşı karşı kalmıştır. Bir süre sonra anlaşılır ki Henry'den 25 yaş daha genç lan klonu tarafından yok edilmek istenmiştir. Şimdi bu ölüm saçan ve hiç bir insani yanı bulunmayan bu genç klonu imha etmesi lazımdır. Aksi taktirde o kendisini öldürecek ve ondan daha çok klon yapılarak büyük bir savaş başlatılacaktır. Fakat yaşından dolayı ondan daha çevik ve hızlı olan birisi kendi klonuyla nasıl savaşacaktır? İkizler Projesi adı altında başlatılan bu deneme savaşını durduracak tek kişi yine kendisidir. Bu güzel filmi sitemizden mobil film kalitesinde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

mobil film İkizler Projesi - Gemini Man
Film İndirme ve İzleme Seçenekleri

SORUN BİLDİR / KIRIK LİNK BİLDİR

Etiketler: İkizler Projesi Türkçe Dublaj İndir Gemini Man Türkçe Altyazılı İndir
KULLANICI YORUMLARI
 • Sizde film hakkında bir yorum bırakınız.
 1. Tayfun [Ziyaretçi]
  Tayfun 21 Kasım 2019 17:32
  Neden açamıyorum filmlerinizi başka sayfa çıkıyor sayıyor geriye doğru tamm seçiyorum ama açmıyor eskiden daha iyiydi
  1. Bir-Adam [Üye]
   Bir-Adam 21 Kasım 2019 20:23
   Bizde farkındayız sorunun maalesef bazı kullanıcılar geri sayımı geçemiyormuş. Ara geçiş reklamlarını sunan firmanın yaptığı değişikliklerden kaynaklı olarak bu sorun yaşanmaktadır. Bizlerde kendilerine bildirdik düzelmesini bekliyoruz.
 2. Ramazan nas [Ziyaretçi]
  Ramazan nas 25 Kasım 2019 23:30
  Hayatımda bu kadar saçmalayan bir site görmedim flim indiremiyosun sürekli reklam sürekli reklam kapatıyorum virüs gibi bence direk indir deyince insin diğer siteler nasıl yapıyosa öyle yapın yada kapatın aiteyi yazık inşarlara uğraşıyolar imdirmeye indiremiyolar